• Instagram
  • YouTube

Pachnące pranie – bez niespodzianek

W dzisiejszym filmie, który powstał we współpracy z marką Lenor opowiadam Wam o tym jakie elementy mają wpływ na to, czy wyprane ubrania będą pięknie pachniały. A okazuje się, że cały temat zaczyna się już na etapie segregowania prania, ale zależy także od tego czy dbacie o pralkę i jak rozwieszacie swoje ubrania.

Intensywny i trwały zapach prania to zadanie dla perełek Lenor Unstoppables, które wrzucamy do pustego bębna pralki, jeszcze zanim wrzucicie do niej swoje ubrania. Jeśli chodzi o dozowanie to macie tu sporą swobodę – ja wrzucam jedną nakrętkę, ale w zależności od tego, czy dodacie więcej czy mniej efekt będzie mocniejszy lub delikatniejszy. Pamiętajcie też, że perełek można używać także w przypadku ubrań sportowych czy z nieprzemakalnych materiałów. A po porządnym praniu wasze ubrania będą pachnieć ładnie nawet przez wiele tygodni!

Mój sposób na świeżość w domu #freshhack #scentboosterbeads #ad #LenorBeads

Materiał powstał przy współpracy z firmą:
1 komentarz

Zostaw komentarz

Wypełnij formularz aby się zarejestrować

Dzięki naszemu newsletterowi bądź na bieżąco z tym co się dzieje u Uli Pedantuli!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Pedantula - Urszula Chincz z siedzibą przy ul. Łowickiej 58/4 w Warszawie, kod pocztowy: 02-531 Warszawa, NIP 521 236 25 55, REGON: 017353030.