• Instagram
  • YouTube

Opowiedzcie nam jak to jest u was z podziałem obowiązków!

Kochani,

mam dziś dla Was ważne ogłoszenie, tym ważniejsze, że dotyczące również Was i wymagające Waszej pomocy i zaangażowania.

Jak wiecie od czasów filmu “Mąż nie pomaga mi w domu” [KLIK], w moim domu za zadania domowe odpowiedzialni są absolutnie wszyscy domownicy – wszyscy mieszkamy, korzystamy, bałaganimy, zatem wszyscy angażujemy się w porządki i ogarnianie domowej rzeczywistości. Nie chodzi o to, żeby było “po równo”, proporcjonalnie, a nawet sprawiedliwie, ale o to, żebyśmy wszyscy razem w tym uczestniczyli.

Tak się cudownie składa, że w bardzo podobnym duchu funkcjonuje też zaprzyjaźniona już z nami marka Sidolux, której hasłem przewodnim jest “dobrze się sprząta razem” i ja się pod tym sloganem podpisuję oburącz.

Firma Sidolux w tym roku będzie obchodziła swoje 30-lecie. To jest wielkie wydarzenie i długo się wspólnie zastanawialiśmy, co możemy z tej okazji zrobić, jak ją uczcić i jaki film mógłby w tak wyjątkową rocznicę powstać.

Ula Pedantula Casting

I teraz słuchajcie, co wymyśliliśmy: chcemy zrobić piękny film o tym, jak to Wy pomagacie sobie w domu nawzajem, jak Wy angażujecie się wspólnie w domowe obowiązki. Chciałabym, żeby to był odcinek pełen inspiracji dla tych wszystkich, którzy biorą na siebie trochę za dużo (czasami zupełnie niepotrzebnie). Chciałabym, żeby ten film budził dobre emocje, bo kiedy sobie pomyślę o tym, jak podział obowiązków wyglądał u mojej babci, to aż mi ręce opadają 😉

Chciałabym się spotkać z Wami – może jest jakaś mama i wnuczka i babcia, które chciałyby nam opowiedzieć o tym, jak to wyglądało na przestrzeni lat w ich domach. A może jest jakaś fajna para, która ma dzieci, mnóstwo roboty, ale wspólnie się wszystkim dzieli? A może jakaś młoda para, która dopiero się dociera i uczy wspólnego zarządzania firmą o nazwie “dom”?

Bardzo bym Was chciała odwiedzić z kamerą w Waszym domu, takim, jaki on jest na co dzień. Nie będzie żadnych testów białej rękawiczki! To nie wizytacja, a przyjacielska wizyta – chcę do Was wpaść, pogadać, podpytać o Wasze patenty na podział obowiązków i organizację domowej codzienności.

Jak to działa? Gdziekolwiek w Polsce jesteście, zgłaszajcie się! Dla dobrej historii przyjadę wszędzie 😉

Wysyłajcie maile na adres: [email protected]. Bardzo bym chciała, żeby wiadomość zawierała:

  • kilka słów o Was – kim jesteście, gdzie mieszkacie, co robicie;
  • opowieść o Waszym domu i o tym, jak się dzielicie obowiązkami;
  • napiszcie zresztą wszystko to, co chcecie, żebym wiedziała;
  • bardzo mile widziane zdjęcia Was i Waszych mieszkań/domów.

Będziemy się kontaktować jedynie z wybranymi rodzinami. Na Wasze maile czekamy już od dziś. Nagrywanie filmu planujemy na lato, ale zbieranie zgłoszeń zaczynamy już teraz – chcemy dokładnie poznać Wasze historie i mieć czas na spokojny wybór.

Czekam na Wasze wiadomości!
Wasza Ula Pedantula

Ula Pedantula Casting

1 komentarz

Zostaw komentarz

Wypełnij formularz aby się zarejestrować

Dzięki naszemu newsletterowi bądź na bieżąco z tym co się dzieje u Uli Pedantuli!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Pedantula - Urszula Chincz z siedzibą przy ul. Łowickiej 58/4 w Warszawie, kod pocztowy: 02-531 Warszawa, NIP 521 236 25 55, REGON: 017353030.