• Instagram
  • YouTube

Jak i czym czyścić meble tapicerowane, dywany i wykładziny – sprawdzone rady

Jak i czym czyścić meble tapicerowane, dywany i wykładziny – sprawdzone rady, czyli dziś podpowiem Wam, w jaki sposób zabrać się za zacieki na kanapie, za odplamianie tapicerowanych powierzchni Waszych mebli, jak poradzić sobie z plamą na dywanie i czego absolutnie nie stosować. Wyjaśnię, jak czyścić kanapę, jak uniknąć zacieków na tapicerce, jak potraktować plamy miejscowo i jak ich w ogóle unikać. Przedstawione w filmie patenty mają również zastosowanie w przypadku tapicerki samochodowej i dziecięcych fotelików samochodowych, więc jeśli szukacie sposobu na wyczyszczenie tapicerki w aucie – skorzystajcie z moich rad. Zapraszam na odcinek!

Uwaga! W dniach 24 lipca- 6 sierpnia kod ULA10 daje 10% zniżki na cały asortyment w sklepie SIDOLUX online: https://www.sklep-sidolux.pl/

Materiał powstał przy współpracy z firmą:

Zostaw komentarz

Wypełnij formularz aby się zarejestrować

Dzięki naszemu newsletterowi bądź na bieżąco z tym co się dzieje u Uli Pedantuli!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Pedantula - Urszula Chincz z siedzibą przy ul. Łowickiej 58/4 w Warszawie, kod pocztowy: 02-531 Warszawa, NIP 521 236 25 55, REGON: 017353030.