• Instagram
  • YouTube

Pomagamy i robimy swoje

Kochani,

W tych trudnych dniach każdy z nas musi znaleźć swój sposób na to, by mierzyć się z codziennością. Każdy stawia czoła obecnej sytuacji na tyle, na ile czuje się na siłach. My postanowiłyśmy pomagać Ukrainie i robić swoje!

Dzięki pracy jesteśmy w stanie udzielić pomocy i rzeczowej, i finansowej tym, którzy naszego wsparcia potrzebują. Dlatego działamy – na ile możemy – normalnie.

Jednocześnie angażujemy się w pomoc: zarówno konkretnym osobom z naszego otoczenia, jak i instytucjom, które pomoc dla Ukrainy organizują.

Oto konkrety:

– 100% przychodów z wyświetleń naszych najnowszych filmów w serwisie YouTube przeznaczamy na wsparcie Fundacji „Dobra Fabryka” i ich działań na rzecz Ukrainy;

– objęliśmy opieką dwie dzielne mamy i trójkę ich dzieci, które po długiej podróży dotarły do Polski dosłownie z jednym plecakiem, na szczęście całe i zdrowe;

– każdy zakup dokonany w sklepie takwygodnie.pl to cegiełka na rzecz Polskiej Akcji Humanitarnej, która również pomaga zarówno uchodźcom z Ukrainy, jak i tym, którzy zostali na miejscu, żeby walczyć.

To czas trudny dla nas wszystkich, ale myślę, że ten, kto rozpętał tę wojnę, chce, żebyśmy się bali i schowali jak mysz pod miotłą. Nie zrobimy tego. Będziemy pracować, działać i pomagać. I dziękujemy, jeśli zechcecie być z nami!

Ula Pedantula żółte tulipany niebieska wstążka

Zostaw komentarz

Wypełnij formularz aby się zarejestrować

Dzięki naszemu newsletterowi bądź na bieżąco z tym co się dzieje u Uli Pedantuli!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Pedantula - Urszula Chincz z siedzibą przy ul. Łowickiej 58/4 w Warszawie, kod pocztowy: 02-531 Warszawa, NIP 521 236 25 55, REGON: 017353030.