• Instagram
  • YouTube

Porównanie wyciskarek wolnoobrotowych

Dziś mam dla Was porównanie wyciskarek wolnoobrotowych – testowi poddane zostaną wyciskarka do soków Silvercrest dostępna w supermarkecie Lidl oraz wyciskarka Kuvings, mercedes w swojej klasie. Czy dziesięciokrotnie wyższa cena tej drugiej oznacza, że ta wyciskarka do owoców pracuje 10 razy lepiej, szybciej i skuteczniej? Zapraszam na test wyciskarek wolnoobrotowych, zwłaszcza jeśli lubicie świeżo wyciskane soki owocowe i warzywne!

 

PS. A wyciskarkę z Lidla znajdziecie tutaj, wystarczy kliknąć w ten LINK. KLIK, lub w poniższe zdjęcie!

porównanie wyciskarek wolnoobrotowych

Jeśli ciekawią Cię takie testy, lub jeśli lubisz moje rekomendacje produktów, to zachęcam do lektury tych wpisów (wystarczy kliknąć w tytuł, żeby przenieść się w odpowiednie miejsce na blogu):

 

Jeśli chcielibyście zobaczyć więcej wpisów takich jak to porównanie wyciskarek wolnoobrotowych, koniecznie napiszcie w komentarzach jakie porównania chcielibyście zobaczyć!

 

1 komentarz

Zostaw komentarz

Wypełnij formularz aby się zarejestrować

Dzięki naszemu newsletterowi bądź na bieżąco z tym co się dzieje u Uli Pedantuli!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Pedantula - Urszula Chincz z siedzibą przy ul. Łowickiej 58/4 w Warszawie, kod pocztowy: 02-531 Warszawa, NIP 521 236 25 55, REGON: 017353030.