• Instagram
  • YouTube

Wasze pomysły na BIURO Pedantuli

Jakiś czas temu w poprosiłam Was o pomoc w zebraniu pomysłów na urządzenie mojego biura. Bo tak się właśnie złożyło, że właśnie teraz wraz z moim Teamem mieliśmy przenieść się do wspólnego miejsca pracy… Dziś pozostaje to oczywiście w sferze planów, dlatego pomyślałam, że do doskonały czas, żeby razem z Wami…pomarzyć.

Jak mogłoby wyglądać nasze biuro, według Was, moich czytelników? Spośród nadesłanych prac wybrałam te, które najbardziej spodobały się mi i mojemu Teamowi. Zapraszam więc dziś do świata inspiracji. Oto inspiracje do urządzenia biura stworzone przez moich czytelników w oparciu o ofertę sklepów JYSK.

To moodboard przygotowany przez Magdę. Bardzo podoba mi się kolorystyka i to, że Magda nie zapomniała o… relaksie 🙂

 

Kolejne zestawienie przygotowała Agnieszka. Pomyślała nie tylko o meblach i wyposażeniu, ale także o mnie i moich dziewczynach 😉 mam nadzieję, że nasz poziom szczęścia w nowym miejscu będzie właśnie taki!

To, bardzo szczegółowe zestawienie przygotowała Anna. Dziś zwłaszcza ten fotel, przywodzący na myśl dalekie podróże bardzo przypadł mi do gustu!

W tonacjach morskich utrzymana jest również ta kompozycja od Magdy, laureatki JYSK’owego konkusu na metamorfozę mojego tarasu (jeśli nie widzieliście filmu: zapraszam, wystarczy KLIKNĄĆ TUTAJ).

W pracy Marty spodobały mi się rośliny i… niekonwencjonalne podejście do przestrzeni 🙂

Podobne podejście miała Gabriela, wprowadzając do naszego biura nieco różu. Bardzo mi się to podoba!

No bo przyznacie, że Pedantula z różem idą w parze! Tutaj praca Marty.

Bo nie da się ukryć, że róż to nasz kolor! Powyżej praca Pauliny!

Na koniec przedstawiam moodboard Beaty, która poszła o krok dalej. Na podstawie małego zdjęcia, skadrowanego w pionie na potrzeby relacji na Instagramie (!!!) przygotowała nawet wizualizację wnętrza!

Kochani! Muszę przyznać, że jestem zachwycona Waszym zaangażowaniem, pomysłami i warsztatem! Widać, że nie tylko w życiu, ale też w sieci otaczają mnie zdolni, kreatywni ludzie z ogromnym talentem. Dziękuję Wam za odzew i za wszystkie pomysły – niektóre z nich wprowadzę w życie i mam nadzieję, że już niedługo będę mogła pokazać Wam nasze biuro w pełnej krasie. Tymczasem trochę sobie jeszcze pomarzę, a Wam życzę najlepszego, spokojnego weekendu!

Materiał powstał przy współpracy z firmą:

Zostaw komentarz

Wypełnij formularz aby się zarejestrować

Dzięki naszemu newsletterowi bądź na bieżąco z tym co się dzieje u Uli Pedantuli!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Pedantula - Urszula Chincz z siedzibą przy ul. Łowickiej 58/4 w Warszawie, kod pocztowy: 02-531 Warszawa, NIP 521 236 25 55, REGON: 017353030.