• Instagram
  • YouTube

Długa trasa samochodem – jak się przygotować?

W tym filmie opowiadam, jak przygotować się do samochodowej podróży, np. na wakacje. Czy długa trasa samochodem musi być męcząca? Jeśli dobrze się przygotujecie – nie musi tak być! Ważne, żeby zadbać o bezpieczeństwo, wygodę, porządek i pyszne jedzenie, które przetrwa całą podróż. Zapraszam w trasę do Kołobrzegu!

Już po nagraniu tego filmu, zainspirowana Waszymi komentarzami przygotowałam wpis, w którym robię przegląd butelek z dzióbkiem, jeśli jesteście ciekawi, co wybrałam, a co nie zdało egzaminu, to zapraszam do lektury tego wpisu pt. Butelki na wodę – mój subiektywny ranking.

Korzystając z kupnych woskowijek postanowiłam spróbować samodzielnego ich wykonania i kiedy już przetestowałam kilka sposobów, przygotowałam dla Was film – klasyczny tutorial DIY jak zrobić woskowijki. Jeśli natomiast nie macie ochoty na samodzielne działania – nic nie szkodzi! W tym wpisie zrobiłam zestawienie woskowijek z polskich sklepów – co warto kupić?

A dla Waszej wygody poszperałam w internecie i wyszukałam kilka udogodnień, o których wspominam w filmie. Klikając w zdjęcia lub linki w opisach pod nimi przeniesiecie się bezpośrednio na strony sklepów, w którym można je dostać online.

długa trasa samochodem

Podstawowy zestaw powinien zawierać gaśnicę, trójkąt i apteczkę. Przydaje się również kamizelka odblaskowa.

Więcej porad samochodowych znajdziecie między innymi w tym wpisie o zachowaniu porządku w samochodzie, a także w tym krótkim filmie o podróżowaniu z dziećmi. Zapraszam serdecznie.

Długa trasa samochodem, bez względu na cel i porę roku – może być przyjemna 🙂 Ciekawa jestem jakie są Wasze sposoby na to, żeby była łatwiejsza do zniesienia? Podzielcie się nimi w komentarzach!

 

Materiał powstał przy współpracy z firmą:

Zostaw komentarz