• Instagram
  • YouTube

Dzień Mamy na odległość

Przed nami Dzień Matki – jak wszystko ostatnio – pewnie inny niż dotychczasowe. Bo bardzo prawdopodobne jest to, że nie będziesz mieć okazji tego dnia uściskać Mamy osobiście. Ale to nie jest przecież powód, żeby nie świętować.

Jako mama mogę Wam powiedzieć, że to jedno z najfajniejszych świąt! Każdy przejaw miłości i uwagi w wykonaniu Rysia jest dla mnie tego dnia najlepszym prezentem. Zazwyczaj jest to własnoręcznie wykonana laurka dołączona do bukietu kwiatów kupionego z pomocą taty.

Dzisiaj podrzucam Wam parę zdalnych pomysłów na prezent dla Mamy. Jeśli nie możecie być razem tego dnia, to koniecznie zaskoczcie mamę zupełnie niespodziewaną przesyłką! Każdą z nich możesz bezpiecznie zamówić on line z dostawą prosto pod drzwi.

Bukiet w pudełku

Z bukietami problem bywa taki, że nie ma ich w co wstawić… A to wazon za duży, a to za mały, a to zajęty… Dlatego jeśli chcecie zrobić Mamie kwiatowy prezent, to najlepiej zamówcie bukiet w pudełku. Bardzo wiele kwiaciarni oferuje przepiękne bukiety umocowane w piance florystycznej, która wypełnia ozdobne pudełko. Wcale nie jest to opcja o wiele droższa niż sam bukiet, a pudełko zostaje na później i może służyć do przechowywania skarbów. To cudny prezent, zwłaszcza jeśli nigdy nie wysyłaliście mamie kwiatów – padnie z zaskoczenia!

Zdjęcie rodzinne gotowe do zawieszenia

Mamy uwielbiają mieć „na widoku” zdjęcia swoich dzieci i wnuków. Cudownym prezentem jest zatem wydrukowane zdjęcie Twoje, ciebie i rodzeństwa albo całej Twojej rodziny już gotowe do powieszenia. To może być wydruk zdjęcia na płótnie, fotoobraz albo piękna ramka ze zdjęciem już zamocowanym w środku. Szczególnie zapobiegliwy „prezentodawacz” dołoży do tego gotowe haczyki samoprzylepne do mocowania na ścianie.

Książkowe zapasy

Na pewno wiesz, jaką literaturę lubi Twoja mama i zapas książek na letnie wieczory jest zawsze dobrym pomysłem na prezent. Ja wiem, że moja teściowa na przykład ucieszyłaby się z naprawdę grubych zeszytów z krzyżówkami albo jeszcze lepiej sudoku! To może być dobra książka popularnonaukowa albo romansidło, super pomysłem są też zawsze biografie/autobiografie ulubionych gwiazd! Chyba że mama jest już gotowa na czytnik książek – wtedy jeszcze łatwiej będzie Ci jej w przyszłości robić prezenty na odległość 🙂

Coś ładnego 🙂

Jeśli Twoja mama jest amatorką ziółek, kawy albo herbaty wybierz dla niej piękny porcelanowy prezent. Warto poszukać takiego, który jest już zapakowany w ozdobne pudełko, bo sama porcelana opakowana bezpiecznie do transportu może nie robić już tak piorunującego wrażenia. To może być zestaw filiżanek, z których już niedługo napijecie się wspólnie kawy albo kubek (ja uwielbiam te z ptaszkami na uszku) albo patera (jeśli mama jest zdolnym cukiernikiem albo… łasuchem)

Niezależnie od tego, jaki prezent wybierzesz, pamiętaj: zadzwoń do mamy! Miłych telefonów od dzieci – niezależnie od tego czy z okazji czy bez – nigdy dosyć!

Materiał powstał przy współpracy z firmą:
5 komentarzy

Zostaw komentarz

Wypełnij formularz aby się zarejestrować

Dzięki naszemu newsletterowi bądź na bieżąco z tym co się dzieje u Uli Pedantuli!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Pedantula - Urszula Chincz z siedzibą przy ul. Łowickiej 58/4 w Warszawie, kod pocztowy: 02-531 Warszawa, NIP 521 236 25 55, REGON: 017353030.