• Instagram
  • YouTube

Pakowanie na wakacyjny wyjazd, wszystko co musisz wiedzieć!

Zapraszam do lektury wpisu, którego tematem jest pakowanie na wakacyjne wyjazdy. Zebrałam w nim wszystko, co na ten temat do tej pory opublikowałam, a że jest to temat zawsze aktualny, to postanowiłam przypomnieć to kompendium! 

Zbliżający się koniec roku szkolnego to znak, że już za chwilę, już za momencik będziemy mogli odkurzyć walizki i podróżne torby, żeby z radością i pieśnią na ustach spakować je i ruszyć w wakacyjne podróże…. Hm, nie zawsze jest tak radośnie, bo przed wyjazdem jesteśmy zaganiani: kończymy projekty w pracy, robimy ostatnie zakupy – pakowanie zostawione często na ostatnią chwilę staje się jeszcze jednym przykrym obowiązkiem… Ale jak to zwykle w życiu bywa – wystarczy się do tego przygotować, żeby pakowanie stało się prostsze i bardziej efektywne, a dzięki temu wyjazd będzie czystą przyjemnością!

IMG_3896

Jak się przygotować do pakowania? Zebrałam dla Was wszystkie dotychczasowe publikacje dotyczące pakowania na wakacyjne wyjazdy. Przeczytajcie archiwalne wpisy z bloga i obejrzyjcie filmy, które ukazały się dotąd na moim kanale YouTube, a jeśli będziecie mieli jakiekolwiek pytania albo jeśli macie swoje niezawodne patenty na wakacyjne pakowanie na małe i duże wyjazdy – będzie mi bardzo miło jeśli podzielicie się nimi  w komentarzach!

Małe wyjazdy, czyli jak spakować bagaż podręczny

Pakowanie całej rodziny do jednej walizki

 

Pakowanie dziecka na samodzielny wyjazd

Ten wpis był pisany w zimie, ale ogólne zasady są dokładnie takie same, więc kliknijcie tu [LINK], żeby przenieść się do artykułu. Nagrałam też o tym film: Jak spakować dziecko na ferie zimowe: praktyczne porady. Klikajcie i oglądajcie, jeśli wolicie filmy 🙂

Wygoda w podróży

W zeszłym roku dzieliłam się też z Wami moimi ulubionymi podróżnymi gadżetami, które sprawiają, że gdziekolwiek jestem, jest mi po prostu wygodniej! LINK do artykułu jest tutaj.

Wygoda w podróży

Jeśli chcecie zerknąć na ściągawkę, zachęcam do skorzystania z gotowej listy, którą przygotowałam w opodowiedzi na Wasze prośby! Kliknijcie tutaj i przenieście się do wpisu o z listą do pakowania!

Mam nadzieję, że znaleźliście tu rady, które pomogą Wam sprawnie przygotować się do każdej podróży!

Pamiętajcie o sekcji komentarzy, gdzie możecie zadawać pytania, albo dzielić się swoimi własnymi patentami!

A jeśli właśnie się gdzieś wybieracie – udanej podróży!

20 komentarzy

Zostaw komentarz

Wypełnij formularz aby się zarejestrować

Dzięki naszemu newsletterowi bądź na bieżąco z tym co się dzieje u Uli Pedantuli!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Pedantula - Urszula Chincz z siedzibą przy ul. Łowickiej 58/4 w Warszawie, kod pocztowy: 02-531 Warszawa, NIP 521 236 25 55, REGON: 017353030.