• Instagram
  • YouTube

Prezenty DIY – ramka z życzeniami

Taka ramka to prezent podwójny: po pierwsze to świąteczne życzenia, po drugie samą ramkę można później wykorzystać do oprawienia ulubionego obrazka. Do przygotowania tego prezentu będą Ci potrzebne: jak najgłębsza ramka (Ikea ma duży wybór), malutkie bombki, naklejane literki i papier, który będzie tłem.

IMG_8483

Papier przytnij do odpowiedniej wielkości. Ja wybrałam taki bardzo efektowny, brokatowy karton, ale możesz wykorzystać nawet resztkę papieru do pakowania prezentów. Pamiętaj, żeby papier był dobrany do koloru literek – muszą być dobrze widoczne.

IMG_8489

Teraz do ramki włóż bombki. Możesz zastąpić je sztucznym śniegiem, który będzie wyglądał super, ale obawiam sie, że obdarowana osoba będzie kląć na czym świat stoi przy otwieraniu ramki kiedy będzie chciała zamienić obrazek 🙂

Upewnij się, że bombki są dobrze dopasowane rozmiarem do ramki, bo później przy zamykaniu możesz je po prostu zmiażdżyć, a szkoda by było 🙂

IMG_8490

Kiedy zamkiesz już ramkę pora na wyklejenie literek. Moje nie miały polskich znaków, więć musiałam sobie powycinać „ogonki”. Moja wiadomość jest dość neutralna, ale fajnie napisać coś bardziej osobistego.

IMG_8496

IMG_8501

IMG_8495

Po Świętach Twój prezent – w nowej formie – może służyć dalej! To też fajny pomysł na świąteczną dekorację domu – kilka takich obrazków odmieni każde wnętrze!

IMG_8504

6 komentarzy

Zostaw komentarz

Wypełnij formularz aby się zarejestrować

Dzięki naszemu newsletterowi bądź na bieżąco z tym co się dzieje u Uli Pedantuli!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Pedantula - Urszula Chincz z siedzibą przy ul. Łowickiej 58/4 w Warszawie, kod pocztowy: 02-531 Warszawa, NIP 521 236 25 55, REGON: 017353030.