• Instagram
  • YouTube

Prosty pomysł na prezent na Dzień Ojca

Dzień Ojca za pasem, więc pora pomyśleć o fajnym prezencie. Ten pomysł podpatrzyłam u mojego kolegi Piekarza, którego najmłodszy syn stworzył coś takiego za pomocą swoich starych kredek. Ja użyłam całkiem nowych, bo mój syn wyrósł już z takich kredek i nie miałam już nic w zapasie, ale możecie oczywiście użyć „ogryzków” tego, co znajdziecie na dnie szuflady.

15.03-77

Będzie Wam też potrzebne podłoże, na którym zamocujecie kredki – ja wybrałam gotowe płótno naciągnięte już na drewnianej ramie – do kupienia za parę złotych w empiku.

Kredki musicie ułożyć w dowolną literę: ja wybrałam T jak tata. Żeby stworzyć wybrany znak możecie łamać i przycinać kredki lub komponować coś z tych bardziej lub mniej „wypisanych”.

15.03-88

Do przyklejania kredek użyłam kleju w pistolecie. To najwygodniejsza i niezawodna metoda, ale pamiętajcie, żeby na tym etapie pomóc dzieciakom, żeby się nie poparzyły.

15.03-86

15.03-87

15.03-84

Tak przygotowany obrazek możecie zawiesić albo ustawić tylko na chwilę w bardziej eksponowanym miejscu.

15.03-90

15.03-89

Pistolet do kleju na gorąco można kupić m.in. tutaj: KLIK

Płótno naciągnięte na ramę można dostać tutaj: KLIK

Szukasz inspiracji do wykonania prezentu na Dzień Matki? Zapraszam do tego wpisu: KLIK, a tutaj dzielę się z Wami moimi własnymi marzeniami – co najbardziej chciałabym dostać w Dniu Matki? Kliknij i przenieś się do wpisu.

Zostaw komentarz

Wypełnij formularz aby się zarejestrować

Dzięki naszemu newsletterowi bądź na bieżąco z tym co się dzieje u Uli Pedantuli!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Pedantula - Urszula Chincz z siedzibą przy ul. Łowickiej 58/4 w Warszawie, kod pocztowy: 02-531 Warszawa, NIP 521 236 25 55, REGON: 017353030.