• Instagram
  • YouTube

Proste przepisy na pyszne śniadania – czyli mój pierwszy e-book kulinarny!

Dziś mam dla Was proste przepisy na pyszne śniadania, czyli opowiem Wam, co zawiera mój pierwszy e-book kulinarny „PrzepisUlek” – jak można zrobić fajne, pożywne śniadanie na słodko i na słono dla całej rodziny (w tym najbardziej wybrednych jej członków), mając do dyspozycji tylko to, co akurat jest w lodówce lub szafkach kuchennych, jak wyczarować coś z niczego i o co tak naprawdę w tych śniadaniach chodzi, bo przecież nie tylko o składniki… Serdecznie Was zapraszam na nowy odcinek!

W PrzepisUlku zakupionym do końca maja znajdziecie hasło, uprawniające do 30% zniżki na wszystkie produkty marki Valdinox z zaprzyjaźnionego sklepu Pięknowdomu.pl Rabat można wykorzystać do końca czerwca 2021.

Mój e-book kulinarny znajdziecie tutaj [KLIK]

Koszulka, którą mam na sobie, jest tutaj [KLIK]

PrzepisUlek

Zostaw komentarz

Wypełnij formularz aby się zarejestrować

Dzięki naszemu newsletterowi bądź na bieżąco z tym co się dzieje u Uli Pedantuli!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Pedantula - Urszula Chincz z siedzibą przy ul. Łowickiej 58/4 w Warszawie, kod pocztowy: 02-531 Warszawa, NIP 521 236 25 55, REGON: 017353030.