• Instagram
  • YouTube

Stroik świąteczny w wazonie

Dzisiaj ciąg dalszy prostych wielkanocnych inspiracji, czyli… wazon w wazon.

Pomysł jest świetny, dlatego, że nie wymaga ani wielkiej ilości jajek czy wydmuszek ani specjalnych naczyń.

Weź po prostu duży wazon, a w środek wstaw najmniejszy wazonik jaki masz albo zwykłą, wysoką szklankę. W przestrzeń pomiędzy wazonami włóż ugotowane jajka przepiórcze albo wydmuszki z normalnych jajek (jak zrobić wydmuszki napisałam TUTAJ: KLIK). Możesz wybrać wyłącznie naturalne kolory, ale możesz też wymieszać kolorowe jajka z białymi. Oczywiście wszystkie mogą być kolorowe, chociaż jak dla mnie to już trochę za dużo na raz:) Oczywiście im wyższy będzie zewnętrzny wazon, tym bardziej efektowna będzie cała konstrukcja.

Do wewnętrznego wazonu nalej trochę wody i wstaw bazie albo dowolne, najlepiej kwitnące gałązki. Cały bukiet – z powodu różnicy w średnicy wazonów – nie będzie wyglądał tak dobrze.

Taka dekoracja wygląda świetnie na świątecznym stole, ale będzie się też super prezentować na bocznym stoliku albo na oknie.

Poprzednie pomysły na świąteczne dekoracje z wykorzystaniem jajek znajdziecie tutaj: KLIK i tutaj KLIK. Wszystkie świąteczne inspiracje zebrałam w zakładce WIELKANOC [klik].

Wazony, których użyłam do zbudowania tej ozdoby pochodzą z dobrze Wam znanego sklepu internetowego pieknowdomu.pl, w którym właśnie trwa wyprzedaż wielkanocnego asortymentu (można ustrzelić okazje nawet do -70%!). Jeśli zdecydujecie się na zakupy teraz, to możecie mieć pewność, że zamówienia dojdą przed świętami, zwłaszcza, że wprowadzono szereg udogodnień.

Wazon cylinder 20 cm: KLIK 

Wazon na kwiaty Orchid: KLIK

A TUTAJ link do całej oferty wielkanocnej: KLIK

Jeszcze więcej wielkanocnych inspiracji znajdziecie w zakładce WIELKANOC tutaj na blogu [KLIK], oraz na moim kanale na YouTube, gdzie wszystkie wielkanocne filmy zebrałam w formie jednej playlisty [KLIK].

Materiał powstał przy współpracy z firmą:

Zostaw komentarz

Wypełnij formularz aby się zarejestrować

Dzięki naszemu newsletterowi bądź na bieżąco z tym co się dzieje u Uli Pedantuli!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Pedantula - Urszula Chincz z siedzibą przy ul. Łowickiej 58/4 w Warszawie, kod pocztowy: 02-531 Warszawa, NIP 521 236 25 55, REGON: 017353030.