• Instagram
  • YouTube

Ozdoba wielkanocna: mech i bomboniera

Za co kocham „bomboniery”, czyli szklane naczynia z piękną, stylizowaną pokrywką? Za to, że mają naprawdę setki zastosowań. Można przechowywać w nich ciasteczka, zrobić z nich klimatyczną lampkę wkładając do środka sznur lampek, wypełnić bombkami, czekoladkami albo… pisankami 🙂

I taką właśnie wielkanocną propozycję mam dla Was dzisiaj. To prosty sposób na efektowną dekorację, która może stanowić ozdobę stołu, parapetu albo kuchni.

Pisanki w bombonierce możecie wymieszać z ugotowanymi jajkami przepiórczymi albo dodać do niej piórka. Można pomalować pisanki na różne kolory i poukładać je warstwami, na przykład od ciemniejszych do jaśniejszych albo zamiennie: jedną warstwę kolorowych przełamać warstwą białych.

Jeśli macie naprawdę dużą bombonierę nie musicie jej nawet wypełniać w całości – jeśli jajka będą sięgały do 1/3 wysokości efekt już będzie spektakularny!

Poprzednie pomysły na świąteczne dekoracje z wykorzystaniem jajek znajdziecie tutaj: KLIK i tutaj KLIK. Wszystkie świąteczne inspiracje zebrałam w zakładce WIELKANOC [klik].

Naczynia, których użyłam do zbudowania tej ozdoby pochodzą z dobrze Wam znanego sklepu internetowego pieknowdomu.pl, w którym właśnie trwa wyprzedaż wielkanocnego asortymentu (można ustrzelić okazje nawet do -70%!). Jeśli zdecydujecie się na zakupy teraz, to możecie mieć pewność, że zamówienia dojdą przed świętami, zwłaszcza, że wprowadzono szereg udogodnień.

Patera Szklana: KLIK 

Bomboniera bardzo podobna do tej ze zdjęć: KLIK

Materiał powstał przy współpracy z firmą:

Zostaw komentarz

Wypełnij formularz aby się zarejestrować

Dzięki naszemu newsletterowi bądź na bieżąco z tym co się dzieje u Uli Pedantuli!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Pedantula - Urszula Chincz z siedzibą przy ul. Łowickiej 58/4 w Warszawie, kod pocztowy: 02-531 Warszawa, NIP 521 236 25 55, REGON: 017353030.