• Instagram
  • YouTube

Ozdoba wielkanocna: mech i bomboniera

Za co kocham „bomboniery”, czyli szklane naczynia z piękną, stylizowaną pokrywką? Za to, że mają naprawdę setki zastosowań. Można przechowywać w nich ciasteczka, zrobić z nich klimatyczną lampkę wkładając do środka sznur lampek, wypełnić bombkami, czekoladkami albo… pisankami 🙂

I taką właśnie wielkanocną propozycję mam dla Was dzisiaj. To prosty sposób na efektowną dekorację, która może stanowić ozdobę stołu, parapetu albo kuchni.

Pisanki w bombonierce możecie wymieszać z ugotowanymi jajkami przepiórczymi albo dodać do niej piórka. Można pomalować pisanki na różne kolory i poukładać je warstwami, na przykład od ciemniejszych do jaśniejszych albo zamiennie: jedną warstwę kolorowych przełamać warstwą białych.

Jeśli macie naprawdę dużą bombonierę nie musicie jej nawet wypełniać w całości – jeśli jajka będą sięgały do 1/3 wysokości efekt już będzie spektakularny!

Poprzednie pomysły na świąteczne dekoracje z wykorzystaniem jajek znajdziecie tutaj: KLIK i tutaj KLIK. Wszystkie świąteczne inspiracje zebrałam w zakładce WIELKANOC [klik].

Naczynia, których użyłam do zbudowania tej ozdoby pochodzą z dobrze Wam znanego sklepu internetowego pieknowdomu.pl, w którym właśnie trwa wyprzedaż wielkanocnego asortymentu (można ustrzelić okazje nawet do -70%!). Jeśli zdecydujecie się na zakupy teraz, to możecie mieć pewność, że zamówienia dojdą przed świętami, zwłaszcza, że wprowadzono szereg udogodnień.

Patera Szklana: KLIK 

Bomboniera bardzo podobna do tej ze zdjęć: KLIK

Materiał powstał przy współpracy z firmą:

Zostaw komentarz