• Instagram
  • YouTube

Święta, święta!

Kiedyś mówiło się: „Święta, Święta… i po Świętach”. A teraz można chyba powiedzieć „zaraz Święta, już zaraz Święta, za chwileczkę Święta… i po Świętach”. Jeśli chodzi o mnie to całe to sklepowe zamieszanie zaczyna się stanowczo za wcześnie! Jeśli już to ruszajmy w grudniu, a najlepiej po Mikołajkach. Ale wiadmo: sklepy muszą sprzedać swoje, pewnie nas te choinki i prezenty na wystawach jakoś motywują i biznes się kręci 🙂

W wiadomościach i komentarzach pytacie już jednak o świąteczne tematy. Ruszamy 1 grudnia. Na instargamie codziennie będzie się pojawiał nowy sposób na pakowanie prezentów 🙂 Będą opcje kolorowe, naturalne, na ostatnią chwilę. Do wyboru do koloru!

Na blogu również nie zabraknie ciekawych tematów: m.in o tym jak prawidłowo owinąć prezent w papier (tak, tak, to nie takie proste!) i jak zrobić piękną kokardę. Będą też prezenty domowej roboty, piękne dekoracje i instrukcje pakowania różnych trudnych kształtów 🙂

A dziś dla niecierpliwych świąteczne tematy z poprzednich lat zebrane razem. Jeśli nie możesz się już doczekać świąt ten wpis jest dla Ciebie!

Jednym z najpiękniejszych świątecznych elementów jest pięknie nakryty świąteczny stół. Oto kilka pomysłów jak niewielkim kosztem przygotować eleganckie nakrycia:

Świąteczne nakrycie stołu cz. 2

Świąteczne nakrycie stołu cz. 1

Najsmaczniejsze choinki pod słońcem.

Jednym z pięknych, świątecznych (choć nie tylko) elementów dekoracyjnych są świeczniki. Oto kilka pomysłów jak wykonać je ze zwykłych słoików:

Świeczniki kryształowe.

Koronkowe świeczniki.

Świeczniki na ostatnią chwilę.

Choinka – choć oczywiście musi być – może przyjmować różne formy 🙂 Zobacz jakie nietypowe pomysły testowałam w zeszłym roku:

Choinka inaczej.

No i prezenty… Po pierwsze trzeba mieć pomysł, a po drugie umieć go zapakować! Zobacz parę nietypowych pomysłów!

4 komentarzy

Zostaw komentarz

Wypełnij formularz aby się zarejestrować

Dzięki naszemu newsletterowi bądź na bieżąco z tym co się dzieje u Uli Pedantuli!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Pedantula - Urszula Chincz z siedzibą przy ul. Łowickiej 58/4 w Warszawie, kod pocztowy: 02-531 Warszawa, NIP 521 236 25 55, REGON: 017353030.