• Instagram
  • YouTube

Letnie wyzwanie: plamy z owoców

Lato to nie tylko czas wakacji, wyjazdów, spotkań z przyjaciółmi na świeżym powietrzu. Powiedzmy to głośno – lato to także czas plam, głównie tych z owoców. Jak wywabić plamy z owoców? Zapraszam na film, w którym znajdziecie moje sposoby!

plamy z owoców czyli letnie pranie

Już jakiś czas temu przygotowałam na ten temat film, który możecie obejrzeć na moim kanale YouTube. Wszystkie plamy mają jedną wspólną cechę: trzeba się za nie zabrać jak najszybciej. Jeśli zajmiecie się odplamianiem na przykład po powrocie z wakacji, mam dla Was złą wiadomość – czeka Was ciężka przeprawa.

Druga ważna informacja jest taka, że na każdy owoc działa inny sposób. Przetestowałam kilka z nich i w filmie dzielę się tylko tymi sprawdzonymi sztuczkami.

Co jednak zrobić, kiedy plam nie uda się nam wywabić? Pod tym LINKIEM znajdziecie wpis z moim niezawodnym sposobem na… obejście tego problemu 🙂

Jeśli dopiero raczkujecie w temacie prania, polecam Wam film z serii „Dom dla początkujących”, w którym krok po kroku tłumaczę, jak zrobić pranie.

A jeśli jesteście doświadczeni nie tylko w temacie prania, ale nawet macie swoje patenty na plamy z owoców, koniecznie podzielcie się nimi w komentarzach. Rodzajów plam jest tyle, co owoców, więc dobrych rad nigdy za wiele!

13 komentarzy

Zostaw komentarz

Wypełnij formularz aby się zarejestrować

Dzięki naszemu newsletterowi bądź na bieżąco z tym co się dzieje u Uli Pedantuli!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Pedantula - Urszula Chincz z siedzibą przy ul. Łowickiej 58/4 w Warszawie, kod pocztowy: 02-531 Warszawa, NIP 521 236 25 55, REGON: 017353030.